LI SER ME

“Zanebûn çekê herî bi qawete kû tu pê dinya degiş bike.” Nelson Mandela

Ferq nake penabera ji kur weren û çi qismet di nava dilên wan de bi: Swîsrekî ku bi milên jihev li ber wan were ji mere lazime, ku hestê parêzer û cavatî bide wan. Ji bo girtina pêşerojekî hevbeş, em dixwazin bi civata xwe para xwe bidin û rasterast alîkarî bidin: mirov ji mirov. Bi vê rewşê, OneFuture di sala 2015 hati afirandin. Koma me bi penaxwazan, hotelan û cihên tekilîya ji bo penaberan hevkar dike ji bo wan hînî pêşnîyara me bikin.

 

KOM

KOMA MEYÎ NAVIK

blog-poster

Eyal Donath


Board Member

eyal@onefuture.ch

blog-poster

Andri Silberschmidt


Board Member

andri@onefuture.ch

blog-poster

Reda Rebib


Board Member

Reda@onefuture.ch

blog-poster

Rahel Furrer Yeboah


Community Outreach

rahel@onefuture.ch

blog-poster

Amir Donath


Head of Finance

amir@onefuture.ch

blog-poster

Julia Müller


Communications

julia@onefuture.ch

blog-poster

Yaniv Donath


Head of Operations

yaniv@onefuture.ch

blog-poster

Jonathan Unger


Head of Web Development

jonathan@onefuture.ch

blog-poster

Dave Haug


Distribution

dave@onefuture.ch

blog-poster

Cédric Bollag


Strategic Advisor

cedric@onefuture.ch